Zuzana Filipková pro 20 představ: Zaměstnávat lidi se znevýhodněním by mělo být běžné

První žena přispěla svou úvahou o budoucnosti Moravskoslezského kraje do projektu 20 představ. Zamyšlení ředitelky Slezské diakonie Zuzany Filipkové především o potřebách a vývoji sociálních služeb najdete na www.20predstav.eu .

„Lidé s různým znevýhodněním jsou součástí naší společnosti. Tedy i zaměstnávat lidi se znevýhodněním by mělo být ve společnosti běžné,“ uvádí Filipková a říká, že na tyto aktivity by měla navazovat i podpora z evropských fondů.

Zuzana Filipková působí ve Slezské Diakonii od roku 1993, od roku 2010 jako ředitelka organizace.  Byla u zrodu většiny služeb diakonie a zodpovídala také za zavádění systému kvality služeb. V oboru má bohaté projektové a lektorské zkušenosti.

Projekt 20představ.eu dává dohromady odvážné myšlenky a nevyřčené představy osobností a odborníků o budoucnosti kraje. Má inspirovat nejen lidi zabývající se regionálním rozvojem a evropskými fondy.  Všechny příspěvky najdete na www.20predstav.eu. Hodnotit, sdílet a diskutovat je možné také na www.facebook.com/20predstav a www.twitter.com/20predstav.

Projekt připravila Regionální rada Moravskoslezsko, která je zodpovědná za uplatnění 20 miliard korun z evropských fondů v kraji.

Tisková zpráva, 10. listopadu 2014, pdf: Zuzana Filipková pro 20 představ: Zaměstnávat lidi se znevýhodněním by mělo být běžné 

Nahoru

 
_THEME_LOGIN