Veronika Dubská pro 20 představ: Budoucnost kraje je jako současní mladí

Budoucnost kraje je jako současní mladí. Musí dostat příležitost. Těmito slovy uvádí svou představu o budoucnosti Moravskoslezského kraje v roce 2020 Veronika Dubská, manažerka Impact Hubu Ostrava. Její zamyšlení najdete na www.20predstav.eu , kde jsou také další odvážné myšlenky a nevyřčené představy osobností a odborníků z různých oborů a oblastí. Projekt 20 představ připravila Regionální rada Moravskoslezsko. Má motivovat a inspirovat nejen lidi zabývající se regionálním rozvojem a evropskými fondy.

„Napadá mě jediné - dát současným mladým příležitost. Příležitost pro to, aby se mohli učit, růst, být inspirováni i vyslyšeni, aby mohli nést zodpovědnost, učit se ze spolupráce a chtít odvádět kvalitu,“ uvažuje Veronika Dubská. Věří, že v Ostravě bude „bujet kultura podnikavosti“ a poukazuje na to, že je kam se porozhlédnout pro inspiraci.

Veronika Dubská vystudovala pedagogickou fakultu v Liberci a mediální studia na Karlově Univerzitě. Od roku 2012 pracuje pro coworkingové centrum Impact Hub Praha. Od roku 2014 je manažerkou Impact Hubu Ostrava.

Plné příspěvky najdete na www.20predstav.eu. Diskutovat, hodnotit a sdílet můžete také na www.facebook.com/20predstav a www.twitter.com/20predstav.

Regionální rada Moravskoslezsko je zodpovědná za uplatnění 20 miliard korun z evropských fondů určených rozvoj kraje.

Tisková zpráva, 8. ledna 2015, pdf: Veronika Dubská pro 20 představ: Budoucnost kraje je jako současní mladí 

Nahoru

 
_THEME_LOGIN