Trezor otevřou indicie ukryté na trati z Frýdku-Místku do Českého Těšína

Nová soutěž Trezor zabaví od 12. června cestující v nových vlacích Regionova, nasazených od června na trať mezi Frýdkem-Místkem a Českým Těšínem. Pokusit se otevřít trezor mohou ale také všichni hledači záhad a dobrodružství. Uspějí ti, kteří vloží správnou číselnou kombinaci do zámku trezoru na http://trezor.nejkacka.eu . Čísla souvisí s cestováním ve vlaku z Frýdku-Místku do Českého Těšína. Ke správné kombinaci povedou indicie, postupně zveřejňované na facebooku nejkačka.eu. Úspěšné soutěžící čeká odměna v podobě hodnotných cen. Soutěž pořádá Regionální rada Moravskoslezsko, která financuje pořízení nových souprav evropskými penězi, ve spolupráci s Českými drahami.

„Cesta novými soupravami je od června pohodlnější a díky atraktivním polepům na dvou z pěti nových souprav přitažlivější. Proč ji neudělat také zábavnější? První tři lidé, kteří trezor otevřou, od nás získají kvalitní digitální fotorámečky. Dárky ale obdrží prvních dvacet úspěšných soutěžících," láká k otevření trezoru David Sventek, ředitel Úřadu Regionální rady Moravskoslezsko.

Soutěž potrvá jen týden od 12. do 19. června. Vše podstatné je na http://trezor.nejkacka.eu, včetně podmínek a přehledu cen pro výherce. Indicie budou zveřejňovány na www.facebook.com/nejkacka.eu.

Regionální rada Moravskoslezsko v letech 2007-2013 zodpovídá za uplatnění přibližně 19 miliard korun z evropských fondů v Moravskoslezsku. Doposud podpořila 658 projektů dopravní infrastruktury, veřejných služeb, cestovního ruchu, regenerace brownfields, rozvoje měst a venkova dotací přibližně 14,5 miliard korun.

Tisková zpráva, 8. června 2012, pdf 101 kb, Trezor otevřou indicie ukryté na trati z Frýdku-Místku do Českého Těšína 

Nahoru

 
_THEME_LOGIN