Jiří Krist pro 20 představ: Už teď se ostrůvky pozitivní deviace propojují

Spíše než objem prostředků je pro budoucnost rozhodující efektivita našeho počínání. Zejména lidmi, ale také technologickým rozvojem se ve své představě o budoucnosti Moravskoslezského kraje zabývá Jiří Krist, předseda MAS Opavsko a propagátor komunitně vedeného místního rozvoje. S upomínkou na výročí sametové revoluce se dívá o 25 let napřed. Celý příspěvek, stejně jako odvážné myšlenky a nevyřčené představy dalších odborníků a osobností najdete na www.20predstav.eu . Projekt 20 představ má motivovat a inspirovat nejen lidi zabývající se regionálním rozvojem.

„Už teď se ostrůvky pozitivní deviace propojují... Tak jen houšť a větší kapky,“ vzkazuje Jiří Krist a předjímá „chytrou“, inovační a technologickou budoucnost, jejímž zdrojem budou kvalifikovaní lidé.

Jiří Krist je předsedou MAS Opavsko, koordinátorem meziobecní spolupráce DSO Opavsko, členem Rady vlády pro neziskové organizace, pracovní skupiny Rady vlády pro udržitelný rozvoj a několika neziskových organizací.

Zamyšlení Jiřího Krista a představy dalších 15 osobností a odborníků můžete hodnotit a sdílet také na www.facebook.com/20predstavwww.twitter.com/20predstav.

Projekt 20představ.eu připravila Regionální rada Moravskoslezsko, která je zodpovědná za uplatnění 20 miliard korun z evropských fondů v Moravskoslezsku.

Tisková zpráva, 3. prosince 2014, pdf: Jiří Krist pro 20 představ: Už teď se ostrůvky pozitivní deviace propojují 

Nahoru

 
_THEME_LOGIN