Jakub Weimann pro 20 představ: Provence žije z vína a levandulí, my jsme průmyslovým krajem

Provence žije z vína a levandulí, Švýcarsko z bankovnictví a jemné mechaniky, my jsme průmyslovým krajem. Nejen touto paralelou provází Jakub Weimann, generální ředitel Bonatrans Group, a.s., své zamyšlení o budoucnosti kraje. Příspěvek najdete na www.20predstav.eu . Weimann je další z dvaceti osobností a odborníků, kteří se zapojili do projektu 20|20 Moravskoslezsko a sdílejí své představy o budoucnosti Moravskoslezského kraje. Regionální rada Moravskoslezsko chce projektem inspirovat lidi, kteří se zabývají se rozvojem kraje.

„Pokud se o to budeme snažit, severní Morava může být prosperujícím epicentrem hospodářství ve střední Evropě,“ uzavírá svůj příspěvek Weimann. Jaký je jeho recept a kam směřují úvahy?

Představy o budoucnosti kraje sdílí dvacet osobností a odborníků z různých oborů a oblastí – lékaři, pedagogové, umělci, podnikatelé a politici. Všichni mají jedno společné – jsou z Moravskoslezského kraje, nebo k němu mají blízký vztah.

Příspěvky postupně přibývají na www.20predstav.eu, kde je můžete číst, hodnotit a sdílet, stejně jako na www.facebook.com/20predstav a www.twitter.com/20predstav.

Tisková zpráva, 12. června 2014, pdf: Jakub Weimann pro 20 představ: Provence žije z vína a levandulí, my jsme průmyslovým krajem

Nahoru

 
_THEME_LOGIN