Víte něco o evropských dotacích na sport? Získejte 85% dotaci z EU na sportovní vybavení a zážitky

Dalším soutěžním kolem pokračuje ve středu 16. července velká hra o evropské dotace. Pokud víte o evropských dotacích na sportoviště, máte šanci získat 85% dotaci z EU na sportovní vybavení, doplňky nebo třeba permanentky. Soutěž pro lidi z Moravskoslezského kraje probíhá na http://velkahra.nejkacka.eu a hitrádiu Orion. V předešlých týdnech 16 lidí získalo dotaci na kolo, pohonné hmoty, turistické vybavení a zážitky v ostravské zoo. Soutěž pořádá Regionální rada Moravskoslezsko, která zodpovídá za 20 miliard korun z evropských fondů určených na rozvoj kraje.

„K evropské dotaci na sportovní vybavení a zážitky to nemají lidé daleko. V soutěži se odpovídá na otázky související s evropskými dotacemi na nová sportoviště, hřiště a tělocvičny, kterých za posledních sedm let vyrostly stovky po celém našem kraji. Kdo odpoví správně a pohotově, má velkou šanci vyhrát,“ popsala soutěž Kateřina Dostálová, ředitelka Úřadu Regionální rady Moravskoslezsko.

Velká hra probíhá 16 týdnů od června do října. Čtyři lidé každý týden získají evropskou dotaci 85 % na vybrané zboží a zážitky, které si sami vyberou. Hlavní výhrou bude 85% dotace z EU na auto. Podrobnosti o soutěži, pravidlech i výhrách jsou na http://velkahra.nejkacka.eu.

Regionální rada Moravskoslezsko v letech 2007-2013 zodpovídá za uplatnění přibližně 20 miliard korun z evropských fondů určených na rozvoj kraje. Podpořila přes 950 projektů dopravní infrastruktury, veřejných služeb, rozvoje měst a venkova, cestovního ruchu nebo regenerace brownfields. Za uskutečněné projekty a jejich části doposud proplatila příjemcům 12,8 miliard korun.

Tisková zpráva, 14. července 2014, pdf: Víte něco o evropských dotacích na sport? Získejte 85% dotaci z EU na sportovní vybavení a zážitky

Nahoru

 
_THEME_LOGIN