Fit AURA přichází s nabídkou aktivního odpočinku

Aktivní odpočinek pro celou rodinu a lidi všech věkových skupin nabízí sportovně-relaxační centrum Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm. S projektem stejného názvu uspěl jeho předkladatel Petr Stiborek a na jeho realizaci získal dotaci bezmála 4,3 milionů korun z Regionálního operačního programu Moravskoslezsko.

Investoval je do rekonstrukce a přestavby jednopatrové budovy na moderní, multifunkčně vybavené sportovní a relaxační centrum. Nabízené služby jsou také turistickým lákadlem, svým zaměřením mají přispět k rozvoji cestovního ruchu v regionu.

„Naším záměrem je dát lidem možnost sportovat, aktivně odpočívat a pečovat o sebe v příjemném a zároveň moderně vybaveném prostředí. Projekt je realizován tak, aby vytvářel doplňkové turistické služby a rozvíjel nabídku pro lidi, kteří Frenštát a jeho okolí navštíví," vysvětluje předkladatel projektu a majitel Fit AURA Petr Stiborek.

Fit AURA

Součástí přestavby původního objektu je kompletní rekonstrukce budovy, výměna oken, zřízení bezbariérového přístupu, nové sociální zázemí nebo úpravy exteriéru a výsadba zeleně. Pořízení moderního multifunkčního vybavení dalo novému prostoru možnost využití jako fitness centra, wellness zóny, solárního studia a solné jeskyně. Na klienty Fit AURA čeká také příjemné posezení u baru, jejich děti přivítají malý dětský koutek. Někteří rodiče určitě ocení i wi-fi připojení zdarma.

„Naše služby jsme se snažili přizpůsobit požadavkům všech členů rodiny, aby si zde každý našel něco zajímavého, co ho baví," dodává Petr Stiborek.

Prohlédněte si i další fotografie úspěšného projektu Fit AURA, naleznete je ve fotogalerii.

Nahoru

 
_THEME_LOGIN