Připravuji projekt

Pro úspěšné schválení projektu je důležitá pečlivá příprava a zpracování projektového záměru. S kvalitním a dobře zpracovaným projektem se zvyšuje šance obstát u hodnocení a získat nárok na dotace z Regionálního operačního programu Moravskoslezsko. Pečlivost u přípravy se následně projeví také ve fázi realizace projektu.

Dobrá rada nabízí mnoho nástrojů a služeb, kterými váš projekt získá na kvalitě. Základní informace byste měli znát, ještě než začnete s projektem pracovat a připravovat jej. V cestě projektem vás seznámíme se vším důležitým, co přináší projektový cyklus. S pomocí průvodce projektovou žádostí si ověříte, nakolik je váš projekt připraven k předložení. Po celou dobu přípravy a zpracování projektu můžete využít elektronických, telefonních nebo osobních konzultací projektových záměrů.

Přehled o podmínkách vyhlášení výzvy k předkládání projektů, hodnotících tabulkách a kompletní seznam závazné dokumentace řídícího orgánu získáte na jednom místě, a to v sekci výzvy a dokumentace.

Velmi důležité je být dobře informován. Využijte proto všech možností informačního servisu Dobrá rada, vytvořte si svůj profil na webu a přihlaste se k odběru novinek. Každý měsíc vám je přináší také zpravodaj Apropó. Chcete-li být ještě o krok napřed, podívejte se na úspěšně realizované záměry v sekci ze života úspěšných projektů.

Aktuální výzvy

Nahoru

 
_THEME_LOGIN