Kariéra

Základním předpokladem úspěchu každé organizace jsou výkonní a spokojení zaměstnanci. Vhodným nástrojem k zajištění dlouhodobé a systematické péče o zaměstnance je zavedení a udržení standardu Investors in People.

Regionální rada obdržela certifikát Investor in Peoplelogo IIP

Od října 2008 je Regionální rada regionu soudržnosti Moravskoslezsko držitelem certifikátu Investor in People, který osvědčuje kvalitu realizovaného systému řízení a rozvoje zaměstnanců. Systém zahrnuje řízení zaměstnanců v organizaci, efektivní vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, motivační politiku, politiku rovných příležitostí, hodnocení a odměňování výkonu zaměstnanců.

Regionální rada se tak může prezentovat značkou Investor in People a zaručuje v návaznosti na svou moderní strategii lidských zdrojů:

  • férový výběr zaměstnanců
  • cílené vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • motivační pracovní prostřední
  • pravidelné hodnocení pracovního výkonu
  • profesionální manažerské řízení.

Certifikát Investor in People má 3letou platnost. Poté musí organizace znovu prokázat kvalitu zaváděných, realizovaných a vyhodnocovaných personálních aktivit.

Standard Investors in People byl vytvořen v roce 1990 ve Velké Británii ve spolupráci s nejvýznamnějšími britskými podnikatelskými institucemi a za podpory národního ministerstva práce. Jedná se o mezinárodně uznávaný standard, který stvrzuje špičkovou úroveň řízení a rozvoje zaměstnanců v organizaci.

Chcete-li se stát součástí našeho týmu, prohlédněte si námi nabízená volná místa.

Nahoru

 
_THEME_LOGIN